مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

برترین آموزشگاه زبان

برترین آموزشگاه زبان

انتخاب آموزشگاه زبان مناسب از عوامل مهمي است که بسياري از افراد به آن توجه بسياري مي کنند ، چراکه اين عامل مي تواند در يادگيري و آموزش زبان به افراد کمک بسياري کند. چراکه هرچه آموزشگاه با سابقه تر باشد و داراي کادر مجرب تري باشد مي تواند به زبان آموزان کمک بيشتري نمايد.

یادگيري و آموزش زبان انگليسي از اهميت زيادي براي افراد برخوردار است

انتخاب آموزشگاه در پیشرفت افراد بسیار مهم است ، چرا که باید اساتید برجسته و بنامی با سابقه تدریس در آموزشگاه حضور داشته باشند.

آموزشگاه های زبان بسیاری در حال حاضر وجود دارند که افراد می توانند درآن جا به یادگیری زبان بپردازند اما باید در انتخاب خود دقت نمایند تا بهترین ها را برگزینند.

موسسه زبان ملل از جمله آموزشگاه زبان در کرج است که با بکارگیری جدید ترین شیوه های یادگیری زبان و با داشتن کادري مجرب و با سابقه جزء بهترین مؤسسه آموزش زبان در کرج می باشد.

آموزشگاه زبان ملل این ویژگی را دارد که با اساتید مجرب در خدمت زبان آموزان عزیز می باشد. حضور اساتیدی با تجربه با روش های یادگیری و آموزشی روز دنیا ، رابطه گرم و صمیمی بین اساتید و زبان آموزان،کادر اجرایی حرفه ای از جمله ویژگی های آموزشگاه زبان ملل است که مناسب برای هر زبان آموزی از مبتدی تا حرفه ای برای شهروندان کرجی است.این موسسه با داشتن کم تر از نیم قرن تجربه در آموزش زبان یکی از معتبرترین موسسات آموزش زبان در کرج میباشد.

در ادامه به بررسی نکاتی برای یادگیری سریع لغات می پردازیم.

روش های مختلفی برایبه خاطر سپاری لغات خارجی وجود دارند ، از جمله:

Flash cards-:

استفاده از کارت های نمایش سریعترین روش برای مرور لغاتی است که نیاز به تکرار دارند.

-دفتر لغت:

سعی کنید حتما یک دفتر لغت مناسب تهیه کنید و هر موقع که به لغت جدیدی برخوردید آن را در دفترتان یادداشت کنید.

-تصویر سازی ذهنی:

در این روش شما یک لغت انگلیسی را با یک لغت فارسی که تلفظ یا املای مشابه ای دارد، به نحوی مرتبط می کنید که الزاما از لحاظ معنایی باهم ارتباطی ندارند.

-تکرار:

مطالعات نشان می دهد احتمال فراگیری لغاتی که بیش از 8 بار به هنگام مطالعه متن های  مختلف دیده می شوند، بسیار بیشتر از لغاتی است که کمتر تکرار شده اند.

-مطالعه آزاد:

تا آنجا که می توانید وقت آزاد خود را برای مطالعه متن های انگلیسی اختصاص دهید. وقتی به لغت جدیدی بر می خورید ، ابتدا سعی کنید معنی آن را از روی بقیه متن حدس بزنید و سپس با مراجعه به دیکشنری معنی دقیق آن را پیدا کنید.

آموزشگاه زبان ملل در کرج به بسیاری از مشکلات زبان شما راهکارهایی نوین ارائه می دهد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب