مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

مکالمه زبان

مکالمه زبان

مکالمه زبان انگلیسی یکی از دغدغه های زبان آموزان می باشد که آموزشگاه زبان ملل این نگرانی را برطرف کرده است.

در کلاس مکالمه زبان در کرج شما یاد می گیرید چگونه در سریع ترین زمان ممکن انگلیسی صحبت کنید. روش کار به این صورت می باشد که با توجه به سطح زبان شما ساختار های ضروری برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را فرا خواهید گرفت. حتی اگر بخواهید از صفر شروع کنید در طی کوتاه ترین زمان ممکن قادر خواهید بود به زبان انگلیسی صحبت کنید.

نکاتی جهت تقویت مکالمه زبان

-در یادگیری زبان اصلا عجله نداشته باشید و سعی نکنید تمام مطالب را 1 روزه یاد بگیرید ، به صورت تدریجی آن را فرا بگیرید چون زبان انگلیسی خسته کننده و فرار است، اگر روش درستی انتخاب نکنید.

-سعی کنید مفهوم جملات را بفهمید و از ترجمه تک به تک حروف اضافه و کلمات جداً خود داری کنید. چون 100 درصد نمی شود یک زبان را به زبان دیگر ترجمه کرد.

-انگلیسی را باید با انگلیسی یاد گرفت و از آوردن زبان مادری در آن خودداری کنید. حتی المقدور سعی شود از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی استفاده کنید تا هر لغت را یاد گرفتید مترادف آن هم یاد بگیرید.

-اگر بر اساس اصول گرامری بخواهید زبان را یاد بگیرید نمی توانید روان صحبت کنید، زیرا به یاد آوردن ساختار برای مغز سخت می شود و باید همش فکر کنید تا ببینید این جمله را خوانده اید یا خیر.

-گرامر را فقط باید بخاطر این که کلاً ساختار یک جمله را بفهمید، یاد بگیرید و اینکه در مواقع رسمی تر بتوانید زیباتر صحبت کنید، باید اینقدر تمرین کنید که یک جمله وارد ضمیر ناخودآگاه شما شود و بدون هیچ زحمتی در فکر کردن، آن جمله در موقعیت خودش و به صورت روان بیرون بیایید.

-اصلا در یادگیری عجله نداشته باشید ،مشکل تمام کسانی که می خواهند زبان یاد بگیرند این است که در عرض یک شب می خواهند همه ی مطالب را یاد بگیرند.

-خودتان را در زبان غرق کنید. مثلا کتاب های مفید بخرید، اخبارهای انگلیسی را گوش کنید، به چت روم بروید. چند تا دوست پیدا کنید که سطحشان از شما بالاتر باشد و با یکدیگر مکالمه کنید.

-گوش دادن به زبان انگلیسی بسیار مهم و مفید است سعی کنید روزی نیم ساعت تا یک ساعت فقط گوش کنید و اصلا لازم نیست چیزی یادداشت کنید.

-فایل های صوتی به همراه متن باشند بسیار عالی هستند. ولی اگر قرار است لهجه آمریکایی یاد بگیرید سعی کنید بیشتر فایل های صوتی یا تصویری با لهجه ی آمریکایی را گوش دهید. چون در صحبت کردن هم تاثیر دارد و بهتر یاد می گیرید.

-بهتر است یک برنامه مدون داشته باشیم و تکنیک هایی را بیاموزیم که در مدت بسیار کوتاهی به این هدف نایل شویم. اصل مهم و اصولی در آموزش زبان مداومت است. اما باید بدانیم که مهارت های چهارگانه زبان را چگونه بهتر و سریعتر و با جذابیت بیشتر فرابگیریم.

- همیشه با یک کارشناس مشورت کنید.

آموزشگاه زبان ملل در کرج دارای مجرب ترین کارشناسان در تمامی دوره های آموزش زبان می باشد ، شما می توانید با یک مشاوره خوب بهترین راه را انتخاب نمایید.

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب