مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان

یادگيري و آموزش زبان انگليسي  از اهميت زيادي براي افراد برخوردار است. بسياري با توجه به نياز خود به آموزشگاه هاي زبان مراجعه مي کنند و بسياري نيز با توجه به علاقه اي که به تدریس زبان دارند به سراغ آموزش آن مي روند.

بهترین جواب برای سوال از کجا زبان شروع کنم می تواند اعتماد به یک آموزشگاه زبان با پشتوانه علمی است.

 آموزشگاه زبان ملل سعی کرده تا بیشترین موفقیت ها را در زبان برای شما فراهم آورد.

انسان ها از آغاز زندگي تا حال حاضر  براي برقراري ارتباط با يکديگر از ابزارهاي متفاوتي بهره برده اند. در بين اين ابزار، زبان تنها ساختاري است که مي توان  به وسيله آن پيچيده ترين مفاهيم را به شکلي ساده و کامل منتقل کرد. نکته مهم اين است که مردم در دنيا با زبان هاي مختلفي با هم تکلم مي کنند و ممکن است اين امر ارتباط بين جوامع را با مشکل مواجه کند. لذا وجود زبان مشترکي در همه دنيا براي برقراري ارتباط ميان کشورها و جوامع ضروري است.

در حال حاضر زبان انگليسي به عنوان زبان رسمي و بين المللي در سراسر دنيا معرفي شده است. آموزش و یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است.  در واقع مي توان گفت زبان انگليسي بعد از زبان مادري به عنوان دومين زبان اساسي براي يادگيري افراد لازم است.

تعیین سطح بسیار مهم است.

سطحتان را در یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب بسنجید. این کار باعث می شود که چیز هایی که می دانید را دوباره در کلاس نخوانید و  اطلاعاتی را یاد بگیرید که به آن نیاز دارید.

مکالمه زبان انگلیسی را در اولویت قرار دهید.

هر چهار مهارت زبان انگلیسی باید آموزش داده شوند اما در دنیای امروز مکالمه زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد. مکالمه بیشتر Listening و Speaking را در بر می گیرد. سعی کنید آموزشگاه زبانی را انتخاب کنید که تاکید بیشتری را روی مکالمه زبان انگلیسی دارد.

در کلاس های آموزشگاه زبان ملل در کرج شما یاد می گیرید چگونه در سریع ترین زمان ممکن چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی از جمله مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را فرا بگیرید. روش کار به این صورت می باشد که با توجه به سطح زبان شما ساختار های ضروری برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را فرا خواهید گرفت. حتی اگر بخواهید از صفر شروع کنید در طی کوتاه ترین زمان ممکن قادر خواهید بود به تمامی مهارت های زبان انگلیسی مسلط شوید.

 
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب