مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

مکالمه زبان در کرج (1)

مکالمه زبان در کرج(1)

زبان ملل همواره تلاش می کند تا جدیدترین نکات و فنون برای آموزش زبان را به تمامی زبان آموزان خود یاد دهد.

سه مشکل اصلی پیش روی یک زبان آموز: 

1-ایجاد شور و هیجان در فراگیری زبان

همه زبان آموزان دوست دارند که به خوبی با یکدیگر به زبان انگلیسی مکالمه کنند. آن ها از این فکر که قادر باشند "روان" صحبت کنند و با دیگران به انگلیسی ارتباط برقرار کنند به هیجان می آیند. اما آن ها معمولا توجهی به خود فرایند آموزش ندارند. در نظر بیشتر زبان آموزان ، فراگیری زبان انگلیسی یک اجبار است (چیزی که مجبور به انجام ان هستند، ولی میلی به آن ندارند). آن ها در فراگیری زبان انگلیسی هیچ لذتی نمی بینند. 

به طور خلاصه ، بیشتر زبان آموزان دوست دارند که انگلیسی صحبت کنند ولی دوست ندارند به فراگیری زبان انگلیسی مشغول باشند. این اولین و مهم ترین  مشکلی است که پیش روی یک زبان آموز قرار دارد، زیرا کسی که تمایلی به فراگیری یک زبان خارجی ندارد، آن را به خوبی فرا نخواهد گرفت. اگر شما "انگلیسی" را دوست نداشته باشید ، "انگلیسی" هم شما را دوست نخواهد داشت! اگر می خواهید که زبان آموز موفقی باشید، لازم است که خود فرآیند آموزش زبان را هم دوست داشته باشید. لازم است زمانی را که صرف فراگیری انگلیسی می کنید، به عنوان وقت استراحت خود به حساب آورید.

2-ایجاد اولین تغییر در زندگی 

تصمیم برای فراگیری زبان انگلیسی نیازمند ایجاد تغییراتی در زندگی تان می باشد. به عنوان مثال تصمیم می گیرید که هر روز 30 دقیقه برای خواندن یک کتاب انگلیسی وقت بگذارید و بر این تصمیم پافشاری می کنید. ایجاد یک تغییر  کوچک ولی دائمی در زندگی راحت نیست، مخصوصا اگر فراگیری زبان سرگرم کننده به نظر نرسد. به هر حال  زبان آموزان باید به خاطر داشته باشند که اگر روزی 15 دقیقه به مطالعه انگلیسی بپردازند، نتیجه بهتری می گیرند تا این که مثلا هر ماه یکبار ،یک روز کامل را به این کار اختصاص دهند.

3-ایجاد تغییرات دیگر در زندگی

اگرچه ایجاد اولین تغییر ، خود کار دشواری است، ایجاد تغییرات بعدی نیز سخت است. بسیاری از زبان آموزان اولین گام را برمی دارند (مثلا مطالعه روزانه یک کتاب به زبان انگلیسی) و همانجا متوقف می شوند. آن ها خود را درگیر فعالیت های انگلیسی ساز نمی کنند.

یک زبان آموز خوب مجموعه ای از فعالیت ها (خواندن متن، تماشای برنامه های زبان اصلی ،تمرین تلفظ و ...) را در اختیار دارد و هرکدام را بر اساس حال و هوای خود انتخاب می کند. یک فعالیت به خودی خود کافی نیست، زیرا اولا شما زودتر خسته می شوید و ثانیا به شما طیفی از مهارت های زبان ارائه می دهد که نوعا بسیار محدود است. به عنوان مثال خواندن متون انگلیسی نمی تواند تلفظ شما را تقویت کند ، اگرچه می تواند گرامر، دایره لغات و مهارت های نوشتاری و درک مطلب شما را تقویت کند. زبان ملل دارای بهترین راهکار ها در زمینه ی آموزش زبان در کرج ، مکالمه زبان در کرج و ...  برای زبان آموزان خود می باشد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phoneشعبه یک : 34403993-34419014

Phoneشعبه دو : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه  یک : کرج، سه راه گوهردشت، جنب پل، نبش یاس 2 پلاک 1

Addressشعبه  دو  : کرج، سه راه گوهردشت، روبروی بانک پارسیان