مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

زبان ملل،آموزشگاه زبان در کرج

زبان ملل،آموزشگاه زبان در کرج

زبان ملل یکی از بهترین آموزشگاه زبان در کرج می باشد. در این مقاله به نکات مهمی جهت مطالعه ی متن های انگلیسی اشاره می گردد.

1-هنگام برخورد با یک چیز جالب توجه توقف کنید: مثلا یک کلمه ی جدید ، نحوه ی کاربرد یک کلمه ، یک ساختار گرامری ، یک حرف اضافه ،یک حرف تعریف ،ترتیب لغات و ... کمی وقت بگذارید و فکر کنید.

2- اگر در جمله ای عبارت مفیدی وجود دارد ، از خودتان بپرسید: آیا خودم می توانم یک عبارت مشابه بسازم؟ آیا می توانم حروف اضافه ، حروف تعریف و زمان های صحیح را بکار ببرم؟ اگر مطمئن نیستید سعی کنید یک عبارت مشابه را با صدای بلند و یا در ذهنتان بگویید. هدف این است که آن عبارت را در ذهنتان نگه دارید. آموزش زبان بدون نیاز به ترجمه و یا حتی زحمت بخاطر سپاری لغات و دستور زبان.

3-هر جا لازم است ، از دیکشنری استفاده کنید تا به تعاریف کلمات و نیز به جملات نمونه ی بیشتری دست پیدا کنید.

4-جملات وعبارت های مفید و کاربردی را در دفتر یادداشت خود، وارد کنید. اگر دوست ندارید هنگام خواندن توقف کنید ، میتوانید زیر جملات جالب و مفید خط بکشید تا بعدا به آن ها رسیدگی کنید.نکته ی مهم دیگری که باید به آن ها توجه کنید این است که شما مجبور نیستید همیشه از استراتژی بالا استفاده کنید. خواندن به این روش نسبتا خسته کننده است ، بنابراین اگر بعد از یک مطالعه ی طولانی خسته هستید ، این روش را به کار نبرید. همچنین برای هر جمله به یک اندازه وقت صرف نکنید. در بسیاری از جملات ، عبارت ها و ساختار هایی که برای جمله سازی شما مفید باشند وجود ندارد.

آموزشگاه زبان در کرج به بسیاری از مشکلات زبان شما راهکار ارائه می دهد. فرصت را از دست ندهید ، زمان را نمی شود به عقب برگرداند! پس از همین حالا شروع کنید و زمان را با زبان پر کنید.

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب