مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

زبان در کرج (1)

زبان در کرج

یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه خوب زبان مهم ترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی شما می باشد. آیا هیچ فکر کرده اید که دسترسی به اطلاعاتی که دیگران از آن بی بهره اند، چقدر می تواند جالب باشد؟ یا صحبت کردن با افراد جالبی که دیگران نمی توانند با آن ها ارتباط  برقرار کنند؟یا تحت تاثیرقرار دادن اطرافیانتان هر موقع که دهانتان را باز می کنید؟ و یا پشت سر گذاشتن دیگران با جهش های بزرگی که در شغل تان بر می دارید؟ شما می توانید به همه این ها برسید ، اگر خوب انگلیسی صحبت کنید. بهترین سن فراگیری زبان زیر 10 سال و به تعبیر برخی کارشناسان زیر 14 سال است. ما آموزش همگانی زبان انگلیسی را یک ضرورت می دانیم.

دسترسی به اطلاعات 

شما به چه چیزی علاقه مند هستید؟ علوم؟موسیقی؟ کامپیوتر؟سلامتی؟ تجارت؟ ورزش؟ رسانه های امروز دسترسی تقریبا نامحدودی را به اطلاعات پیرامون موضوعات مورد علاقه تان فراهم کرده است. فراموش نکنید که ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم. تنها یک مشکل وجود دارد: بیشتر این اطلاعات به زبان انگلیسی است. بیشتر صفحات وب بیش از یک میلیارد صفحه اطلاعات در اینترنت وجود دارد! این شگفت انگیز است که تنها با یاد گرفتن یک زبان ،به خیل عظیمی از اطلاعات در پهنه اینترنت دسترسی پیدا می کنید. زبان انگلیسی کلید دنیای علم و فن آوری است. حدود 95% مقالات علمی منتشر شده به زبان انگلیسی است که تنها حدود 50% از آن ها مربوط به کشور های انگلیسی زبان (مانند آمریکا و انگلستان )می باشد.

گفت و گو با دیگران 

انگلیسی را می توان زبان گفت و گو نامید. چرا؟ چون به نظر می رسد همه مردم جهان پذیرفته اند که برای گفت و گو و ارتباط با یکدیگر از زبان انگلیسی استفاده کنند. حدود یک و نیم میلیارد نفر در جهان می توانند به انگلیسی صحبت کنند. یک میلیارد نفر دیگر هم مشغول فراگیری آن هستند. تقریبا همه کنفرانس ها و مسابقات بین المللی به زبان انگلیسی برگزار می شود. به عنوان مثال رقابت های المپیک را در نظر بگیرید. سیاستمداران کشور های مختلف از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کنند. انگلیسی، زبان اصلی سازمان هایی از قبیل سازمان ملل و ... می باشد.

اگر شما بتوانید به زبان انگلیسی صحبت کنید ، قادر خواهید بود: با مردمان سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. مثلا می توانید عقاید و نظراتتان را در گروه های تبادل نظر اینترنتی بیان کنید. به افراد مورد علاقه تان ایمیل ارسال کنید و درباره زندگی و فرهنگشان اطلاعات کسب کنید. راحت تر سفر کنید. به هرکجا که سفر می کنید می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. انگلیسی در بیش از 100 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید آدرس بپرسید، با افراد مکالمه کنید، یا کمک بخواهید. کسی چه می داند ، شاید روزی زبان انگلیسی جان شما را نجات دهد !

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب