مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

شیوه آموزشی زبان در کرج

شیوه آموزشی زبان در کرج

مقدمه :

زبان فقط یک علم نیست ، بلکه ابزار فعالیت  در عرصه های گوناگون جهان است در حال حاضر بسیاری از دانشمندان جهانی برای دفاع از فرضیات تحقیقاتی و تز های علمی و کشف و شهودهای خود، بخاطر مسلط نبودن به زبان انگلیسی دچار مشکلات عدیده می شوند. ما معتقدیم که هر فارغ التحصیل دانشگاهی در کنار مدارک دانشگاهی خود ، باید مدرک تخصصی زبان انگلیسی را نیز دریافت کند و اگر این حرکت از سطح مدارس آغاز شود ، بهتر خواهد بود. تدریس های سلیقه ای و بومی و محلی و منطقه ای از روش های علمی، فراگیری پراکنده و بی اساس ، نبودن یک نظام واحد آموزش زبان های خارجی از جمله مشکلاتی که آموزش زبان را در کشورمان از پشتوانه های کاربردی ساقط کرده است. برخی از کارشناسان و مدرسان زبان های خارجی معتقدند که امروزه بیش از هر زمان دیگری ، ضرورت ایجاد یک نظام آموزش واحد زبان های خارجی در کشور احساس می شود. 

فراگیری زبان های خارجی مانند یادگیری زبان مادری در طول زمان میسر است و به هیچ وجه نمی توان آن را به صورت یک محصول نهایی، در طول مدت زمان کوتاه به دست آورد. شخص فراگیر در قالب دوره های فشرده ، تنها بخشی از کلیشه های متداول و رایج زبان را می آموزد. موضوع یادگیری زبان خارجی هم یکی از آن مسائلی است که همواره عده ی زیادی از جمعیت جامعه را درگیر می کند.

یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه معتبر زبان مهم ترین گام در بالابردن کیفیت زندگی شما می باشد. آموزشگاه زبان در کرج این مشکل را برای شما حل کرده است. می توانید به آسانی با مراجعه به آموزشگاه زبان ملل و استفاده از راهنمایی های مشاورین با تجربه در این مؤسسه قدم به قدم در مسیری درست گام بردارید. هرگز از موانع نهراسید ، موفقیت پیش روی شماست. 

 

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب