مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آموزشگاه زبان ملل در کرج

آموزشگاه زبان ملل در کرج

موسسه زبان ملل از جمله آموزشگاه زبان در کرج است که با بکار گیری جدید ترین شیوه های یادگیری زبان و با داشتن کادري مجرب و با سابقه جزء بهترین مؤسسه آموزش زبان در کرج می باشد.

قوانینی برای بهتر یادگیری زبان وجود دارد از جمله :

تصور کنید زمانی را پیش روی خود دارید که به راحتی انگلیسی صحبت می کنید... بدون فکر کردن. در حقیقت مکالمه زبان انگلیسی را لمس می کنید. کلمات به سادگی و سریع از زبانتان جاری می شوند . و سریع متوجه صحبت کردن افراد می شوید.

برای به تحقق پیوستن این امر باید شیوه ی یادگیری زبان خود را عوض کنید. اولین کار ساده ایی که باید انجام دهید آن است که از هم اکنون از خواندن لغت های انگلیسی دست بکشید.

درست است، کلمات را حفظ نکنید. کسانی که به زبان بومی صحبت می کنند هرگز تک تک کلمات را حفظ نمی کنند  بلکه آن ها عبارت ها و اصطلاحات را به خاطر می سپارند.

در حقیقت وقتی عبارات را یاد می گیرید هم گرامر را یاد گرفته اید و هم کلمات را. .. آن هم به سادگی و به طور خودکار و به این صورت سرعت یادگیری خود را چهار تا پنج برابر سریع تر کنید. 

این قانون به شما می آموزد که عبارات و اصطلاحات را بخوانید و مرور کنید، نه تک تک کلمات را. 

هرگز یک کلمه منفرد را نخوانید و حفظ نکنید. 

هرگاه یک کلمه جدید یاد گرفتید ، همیشه آن را با جمله ایی که در آن قرار گرفته یادداشت کنید. 

همیشه وقتی مرور می کنید عبارات و کل جمله را مرور کنید نه تک تک لغات را.

از داستان های شنیداری به صورت پرسش و پاسخ استفاده کنید اکثر سی دی های آموزش انگلیسی از شیوه " گوش دادن و تکرار" استفاده می کنند. گوینده به زبان انگلیسی صحبت می کند و شما درست همان چیزی را که می گوید تکرار می کنید. این روش اشتباه است . گوش دهید و پاسخ دهید، نه اینکه گوش دهید و تکرار کنید به این صورت یاد می گیرید که در مکالمات انگلیسی به سرعت و بدون فکر کردن به قواعد دستوری، به زبان انگلیسی پاسخ دهید و به صورت خودکار انگلیسی صحبت کنید. 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب