مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آموزش زبان در کرج (1)

آموزش زبان در کرج (1)

آموزشگاه زبان ملل دارای بهترین متخصصین آموزش زبان در کرج می باشد.

ترفندهایی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد : یادگیری انگلیسی میتواند یک فرایند خسته کننده باشد ولی نهایتاً تمام موضوع این است که آیا شما بعد از طی این فرایند می توانید با این زبان به راحتی مکالمه کنید یا نه. به این حقیقت توجه کنید که اگر بدون برنامه ریزی مناسب، فرایند یادگیری را شروع کنید، به نتیجه ای نخواهید رسید، چون روش ایده آل یادگیری انگلیسی این است که برای همه چیز برنامه منظم داشته باشید.

از جمله ترفندهای یادگیری زبان از جمله مکالمه زبان عبارت است از: 

نقطه قوت یادگیری خودتون رو پیدا کنید...

بسیار مهمه که بررسی کنید و بفهمید در کدامیک از الگوهای یادگیری جا می گیرید. آیا به راحتی درس های مختلف انگلیسی رو می آموزید یا اینکه یادگیری تون به صورت کند پیش میرود. آیا نیاز دارید حتما در یک کلاس حضوری شرکت کنید و دقایقی انگلیسی صحبت کنید. آیا در هر سطحی که هستید، به اندازه ی سطح خود، راحت انگلیسی صحبت می کنید یا مکث های طولانی دارید ؟

دانستن همه ی این موارد بسیار حیاتی است و به شما کمک می کند بتوانید درک درستی از وضعیت کنونی خودتون بدست بیارید و با دیدی آگاهانه برای ادامه روند یادگیری تون برنامه ریزی کنید.

روی مهارت های صحبت کردن مسلط شوید...

داشتن برنامه ریزی یکی از بهترین راه ها برای یادگیری هرچیزی است. بنابراین بسیار ضروری است که درباره ی تمام جنبه های یادگیری برنامه ریزی داشته باشید. یکی از جنبه هایی که باید بخاطر داشته باشید و برای آن برنامه ریزی درستی انجام دهید این است که بتوانید به صورت واضح و بلند مکالمه کنید. صرف نظر از اینکه دانش زبانی شما در چه سطحی هست، واضح و بلند بودن جمله های شما تاثیر بسزایی در قدرت صحبت کردن و ایجاد ارتباط شما به زبان انگلیسی دارد.

از یک روش صحیح و ثابت استفاده کنید...

بسیار مهمه که بعد از یافتن اطلاعات دقیق در مورد وضعیت زبانی تون، یک روش مناسب و ثابت برای یادگیری انتخاب و از آن پیروی کنید. تغییر مداوم روش های یادگیری فقط به سردرگمی و پسرفت شما منجر خواهد شد. اما هنگامی که یک روش مناسب یادگیری رو انتخاب و به صورت مستمر ادامه می دهید، بعد از مدتی نشانه های پیشرفت، در صحبت کردن شما ظاهر خواهند شد.

در آخر می توان گفت بهترین آموزش زبان در کرج توسط متخصصین آموزشگاه زبان ملل به شیوه های موثر صورت می گیرد.

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب