مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین شیوه یادگیری زبان در کرج

بهترین شیوه یادگیری زبان در کرج

یادگیری زبان را از کجا شروع کنم ؟ یادگیری زبان یکی از مهم ترین تصمیمات در زندگی شماست . شروع به یادگیری زبان انگلیسی شاید بهترین تصمیمی باشد که گرفته اید. اما دقیقا بعد از این تصمیم یک سوال به ذهن می رسد ” از کجا زبان شروع کنم ؟ آموزشگاه زبان ملل در کرج شما را در این راه راهنمایی می کند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.
اگر استفاده از مهارت‌های زبان را به انتخاب خودمان واگذار کنند احتمال زیاد رغبت چندانی به آن نشان نخواهیم داد. مغز ما به‌طور غریزی همواره به دنبال راحتی است و طبیعتاً گزینه‌هایی را انتخاب می‌کند که به کمترین میزان تفکر نیاز دارند. یادگیری یک‌زبان جدید مثل هر مهارت دیگری نیازمند اراده‌ای قوی است. شما باید آگاهانه از پناهگاه امن خود خارج‌شده و هرگز اجازه بازگشت به نقطه اول را به خود ندهید. اغلب افراد تصور می‌کنند بهترین راه یادگیری یک‌زبان عبارت است از زندگی کردن در یک کشور خارجی زبان که البته چندان تصور درستی نیست. امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که دانستن زبان انگلیسی در زندگی هر فرد بسیار پراهمیت است. در اغلب کشورهای خارجی درصدی از جمعیت به مکالمه زبان انگلیسی تسلط دارند و اغلب در شهرهای بزرگ متمرکزند در این‌گونه موقعیت‌ها رشد کردن اجباری نیست بلکه اختیاری است. روش‌های متعددی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توان یادگیری انگلیسی را اجباری نمود. مثلاً تغییر زبان موبایل خود و یا هر رسانه اجتماعی دیگر به انگلیسی و خیلی از روش های دیگر.
شاید یکی از علل اینکه بعضی از افراد به سختی زبان انگلیسی یاد میگیرند و یا گاهی اوقات از یاد گیری آن کلافه میشوند، این است که روش های درستی را برای یادگیری زبان انگلیسی به کار نمی گیرند.
روش هایی راجع به یادگیری اصولی زبان وجود دارد که یکی از آن ها عبارت است از:
هرگز از اشتباه کردن در هیچ زبانی هراس نداشته باشید. با اعتماد به نفس کامل انگلیسی صحبت کنید. حتما لازم نیست در مکالمات خود از کلمات سخت و دشوار استفاده کنید، زیرا اینکار باعث میشود تا تمام تمرکز شما بر روی نشان دادن دانش انگلیسی خود به طرف مقابل باشد و فکر شما از هدف اصلی صحبتتان دور شود. بنابراین روان تر صحبت کردن بهتر از این است شما در مکالمات خود دچار اشتباه شوید. همچنین به دیگران اجازه دهید تا اشتباهات شما را اصلاح کنند. (بالاخره یک روز اشتباهات شما تمام می شوند.)
 اگر مدت هاست به یادگیری زبان انگلیسی می پردازید اما هنوز برای برقراری ارتباط با افراد دیگر مشکل دارید.
اگر احساس می‌کنید که برخلاف مهارت‌های خواندن و نوشتن، مهارت‌های گفتاری و شنیداری شما هنوز در سطح بسیار ضعیفی قرار دارد.
اگر از برقراری ارتباط انگلیسی با دیگران احساس ترس و واهمه می‌کنید.
اگر بدنبال ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر هستید و احتیاج دارید که نمره‌ی خوبی در آزمون تافل یا آیلتس کسب نمایید.
آموزشگاه زبان در کرج تجربه ی موفق را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم میزند. 
دیگر نگران نباشید موفقیت شما حتمی است.
بهترین جواب برای سوال از کجا زبان شروع کنم می تواند اعتماد به یک آموزشگاه زبان با پشتوانه علمی است.
آموزشگاه زبان ملل سعی کرده تا بیشترین موفقیت ها را در زبان برای شما فراهم آورد.
 
 
 
 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب