مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

یادگیری مکالمه زبان در کرج

یادگیری مکالمه زبان در کرج

هدف از یادگرفتن یک زبان ارتباط برقرار کردن یا communication می باشد. اعتقاد برخی بر این است که باید زمانی طولانی انگلیسی مطالعه کرده و سپس وارد مرحله مکالمه یا speaking بشوند که این تفکر اشتباه است. مکالمه زبان انگلیسی یکی از دغدغه های زبان آموزان می باشد که آموزشگاه زبان ملل این نگرانی را برطرف کرده است.

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که ابتدا مشخص کنیم که زبان را برای چه کاری می‌خواهیم؛ چون روش یادگیری زبان برای کسی که می‌خواهد امتحات تافل بدهد با کسی که فقط می‌خواهد توانایی روان خواندن مقاله‌ها و کتاب‌های انگلیسی را پیدا کند، کاملاً تفاوت دارد. فرد اول، باید تمام مهارت‌های زبانی، یعنی خواندن (Reading)، نوشتن (Writing)، صحبت کردن (Speaking)، گوش کردن (Listening) را یاد بگیرد؛ اما فرد دوم، تنها باید روی مهارت خواندن کار کند.

اگر شما قصد دارید روی مهارت مکالمه خود تمرکز کنید، کلاس مکالمه زبان در کرج دوره مناسبی برای شما است.

 مکالمه زبان انگلیسی مطابق نیازهای زبان آموز طراحی می گردد

در کلاس مکالمه زبان در کرج شما یاد می گیرید چگونه در سریع ترین زمان ممکن انگلیسی صحبت کنید. روش کار به این صورت می باشد که با توجه به سطح زبان شما ساختار های ضروری برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را فرا خواهید گرفت.

حتی اگر بخواهید از صفر شروع کنید در طی کوتاه ترین زمان ممکن قادر خواهید بود به زبان انگلیسی صحبت کنید.

با توجه به هدف زبان آموز از یادگیری مهارت speaking، کلاس مکالمه زبان انگلیسی طوری برنامه ریزی می شود که شما دقیقاً به هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی برسید. مثلاً اگر شما بازرگانی هستید که قصد دارید از زبان انگلیسی در جلسات کاری خود استفاده کنید، تمرکز کلاس مکالمه زبان انگلیسی شما بیشتر روی مکالمات رایج در محیط های کاری و اصطلاحات business خواهد بود.

یا اگر شما دانشجویی هستید که هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی شرکت در کنفرانس ها و سمینار های انگلیسی است، در کلاس مکالمه زبان انگلیسی شما بیشتر روی اصطلاحات و مکالمات آکادمیک تمرکز می شود تا بتوانید به راحتی در چنین محیط هایی در مورد کار ها و تحقیقات خود صحبت کنید.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب