مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین آموزشگاه زبان در کرج

بهترین آموزشگاه زبان در کرج

گاهی ممکن سؤالاتی از قبیل این که چطور آموزشگاه زبانم را انتخاب کنم ؟ آموزشگاه زبان خوب برای آیلتس کجاست ؟ سوال هایی که همیشه حق انتخاب را به یاد شما می آورد. در سال های اخیر با افزایش گزینه های زبان آموزان برای انتخاب آموزشگاه زبان فاکتور هایی که می تواند یک آموزشگاه زبان خوب برای مکالمه ، آیلتس ، یا زبان های مختلف را متمایز سازد می تواند تاثیر گذارتر باشند.

 آموزشگاه زبان ملل در کرج  به برخی از این عوامل اشاره می کند که نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا به عنوان استاندارد های آموزشی در نظر گرفته می شوند و دلیل تمایز آموزشگاه زبان خوب و بد میگردند.

چرا می خواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟

قبل از شروع از خودتان این سوال را بکنید. هدفتان بسیار تاثیر گذار است. اگر از اول کار قاطع باشید مطمئنا به هدفتان خواهید رسید. اولین قدم همیشه سخت ترین مرحله است.

تعیین سطح بسیار مهم است.

سطحتان را در یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب بسنجید. این کار باعث می شود که چیز هایی که می دانید را دوباره در کلاس نخوانید و  اطلاعاتی را یاد بگیرید که به آن نیاز دارید.

مکالمه زبان انگلیسی را در اولویت قرار دهید.

هر چهار مهارت زبان انگلیسی باید آموزش داده شوند اما در دنیای امروز مکالمه زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد. مکالمه بیشتر Listening و Speaking را در بر می گیرد. سعی کنید آموزشگاه زبانی را انتخاب کنید که تاکید بیشتری را روی مکالمه زبان انگلیسی دارد.

دیپلم زبان

گواهینامه زبان انگلیسی معتبر یا همان دیپلم زبان می تواند موقعیت کاری شما را بسیار ارتقا دهد که آموزشگاه زبان ملل در کرج این گواهینامه را به شما اعطا خواهد کرد.

از گرامر نترسید.

در ابتدای کار شاید کمی گرامر بیشتر نیاز باشد. این گرامر بیشتر نباید شما را بترساند. تکنیک های جدید آموزش گرامر را همراه با سرگرمی و مکالمه ارائه می دهند. پس بدون ترس به سراغ آن بروید.

 گزینه های متنوع

همیشه داشتن گزینه های متفاوت زمانی و فشردگی های متفاوت می تواند موثر باشد. بهتر است دوره ای را انتخاب کنید که با شرایط شما هماهنگ تر است. پس سعی کنید در انتخاب خود کمی با احتیاط عمل کنید و با اطلاعات کافی موسسه زبان خود را انتخاب کنید.

بهترین جواب برای سوال از کجا زبان شروع کنم می تواند اعتماد به یک آموزشگاه زبان با پشتوانه علمی است. آموزشگاه زبان ملل سعی کرده تا بیشترین موفقیت ها را در زبان برای شما فراهم آورد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب