مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آموزشگاه زبان ها خارجی در کرج

آموزشگاه زبان ها خارجی در کرجآموزشگاه زبان در کرج توجه بسیاری را به خودجلب کرده چرا که افراد به این موضوع توجه میکنند که برای رفع نیازهای کاری خود یا برای مکالمه های زبان در کشورهای خارجی در آموزشگاه هایی مشغول به یادگیری شوند  که از اعتبار خوبی برخوردار است و بتواند آن هارا به به درجات خوبی برساند.


برخی مزایای فراگیری زبان خارجی را برای شما برمی‌شماریم.
1 ـ آشنایی با افراد جدید

یکی از مهمترین فواید یادگیری زبان جدید، درهایی از دنیای دیگر است که به رویتان باز می‌شود. اگر به صورت گروهی زبان یاد بگیرید، بلافاصله با دوستان جدیدی آشنا می‌شوید که در یادگیری زبان جدید با آنها اشتراک دارید. اگر گروهی کار نمی‌کنید، همین که به فضایی که مردم به آن زبان صحبت می‌کنند، بروید و بتوانید چیزهایی را که یاد گرفته اید، استفاده کنید، می‌بینید ‌مردم چقدر از شما استقبال می‌کنند.

2 ـ کارفرما از مهارت شما خوشش می آید

اگر مسلط به زبان دوم باشید، احتمال استخدامتان در شرایط اقتصادی امروزه بسیار بیشتر از افرادی می‌شود که تنها با یک زبان صحبت می‌کنند.

افراد چند زبانی می‌توانند در جوامع مختلف ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته باشند. این مهارت برای کارفرما با ارزش است، چون می‌تواند با افراد و شرکت‌های زیادی به وسیله شما ارتباط برقرار کند.

در عصر جدید، شرکتها بیشتر‌ وارد بازارهای جدید می‌شوند. اگر بتوانید با زبان دیگری با شرکت‌های جوامع یا کشورهای دیگر صحبت کنید، ارزش حرفه ای و شخصی شما چند برابر افرادی می‌شود که تنها به زبان مادری صحبت می‌کنند.

لازم نیست اشاره کنیم که توانایی صحبت به زبان دوم، به این معناست که شما فردی با انگیزه هستید و مشتاقید مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرید؛ همین امر یکی دیگر از مزیت‌های شما نسبت به افراد یک زبانه است.
3 ـ کم کم این مهارت ضروری می‌شود

بسیاری نظرشان بر این است که دو زبانه بودن، مهارتی لازم و ضروری برای افرادی است که می‌خواهند با سرعت بیشتری به اهداف اقتصادی خود برسند. از آنجایی که هر روز، افراد بیشتری اهمیت یادگیری زبان دوم را درک می‌کنند، افرادی که تنها به یک زبان صحبت می‌کنند کم کم عقب می‌مانند.

این موارد و موارد دیگری که در مقالات دیگر به آن اشاره می کنیم همه  مزایای یادگیری زبان هستند.اما باید گفت یادگیری زبان بیشتر از همه مستلزم  تلاش خود زبان آموز می باشد.زبان آموز خود باید برای  یادگیری زبان و تقویت مکالمه زبان تلاش و تمرین زیادی داشته باشد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب