مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آموزش های زبان در کرج

آموزش های زبان در کرجاز مساعل مهم و حیاطی که در دنیای امروز وجود دارد,آموزش زبان می باشد.چرا که افراد برای برقراری ارتباط باید بتوانند با هم صحبت کنند و این مقوله مستلزم داشتن زبان مشترک و تسلط برآن است.

از زمان هاي گذشته تا بحال  به آموزش مهارت هاي گفتاري و نوشتاري زبان هاي خارجه مي پردازند هرچند بسياري از متد هاي آموزشي از همان ابتدا اشتباه بودند اما با گذر زمان و درک عميق تر از مفاهيم آموزش زبان متد ها و روش هاي جديد تري براي آموزش زبان به کار گرفته شد.يکي از مؤسسات پر افتخار در کرج که زبان آموزان زيادي را با مهارت هاي بالا آموزش زبان در کرج و دستور زبان پرورش داده است مؤسسه زبان ملل مي باشد که سالهاي زيادي از تاسيس آن مي گذرد و با بهره گيري از اساتيد مجرب در زمينه ي مکالمه زبان در کرج و آموزش زبان در کرج خدمات درخوري را در آموزش زبان انگليسي، فرانسه، آلماني ارائه مي دهد.

زبان ها بخصوص زبان انگليسي زبان علوم مختلف مخصوصا فناوري هاي تراز بالايي مانند علوم ژنتيک، پزشکي و کامپيوتر مي باشد. حـدود95% مقـالات علمي منتشر شده، به زبان انگليسي هستند کـه تنها حدود 30% از آنها مربوط بـه کشورهاي انگليسي‌زبان مي باشند. تقريباً همه کنفرانسها ، همايش ها و مسابقات هاي بين‌المللي به زبان انگليسي برگزار مي‌شود. تحقيقات علمي، فرهنگي، سياسي و اجتماعي در دنيا  و امکان دسترسي و بهره گيري از آنها از طريق زبان انگليسي فراهم مي شود. زبان انگليسي زمينه تحصيل، تحقيق ، ارتباط و مکاتبه با دانشمندان در ساير کشورها را فراهم مي کند. به نظر مي رسد يادگيري زبان انگليسي گام مهمي در ارتقاء کيفيت زندگي مي باشد.پس نتيجه مي گيريم که يادگيري زبان ها مخصوصا زبان انگليسي از اهميت ويژه اي برخوردار است.

امروزه آموزش  زبان در کرج توجه بسیاری را به خود جلب کرده بگونه ای که از سنین مختلف چه خردسال و چه بزرگسال به این سمت گرایش پیدا می کنند و در زمینه مکالمه,گرامر وهمه مساعل مربوط به زبان خارجی زبان آموزان را یاری می رسانند.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب