مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

مکالمه زبان کرج

مکالمه زبان کرجمکالمه زبان مهم ترین قسمت آموزشی زبان است چرا که شامل تمام مباحث آموزش داده شده از جمله گرامر می باشد.کیفیت تمام مطالب آموخته شده خود را در هنگام مکالمه نشان می دهند.

برخی متد تدریس زبان

1- روش Task-based Language Teaching:
در روش مبتنی بر «تکلیف»، درس با استفاده از انجام یک سری تکلیف (مثل جای خالی و چند گزینه‌ای و ...) زبان را آموزش می‌دهد. مهم‌ترین تکلیف شامل یک سری جملات به هم ریخته است و زبان‌آموزان باید با قرار دادن جملات در کنار هم، یک پاراگراف و دیالوگ با معنی بسازند.
این روش را شاید در مدارس در سطوح مختلف بشود یافت.
2- روش Participatory Approach: (ویژه مشاغل)
در این روش، محتوا و سیلابس نسبت به نیاز زبان‌آموزان تهیه می‌شود. به طور مثال خلبانان و دریانوردان و ... برای ارتباط با دیگران به یک سری جملات از پیش تعریف شده و محدود نیاز دارند که در این روش می‌توان به سرعت آن‌ها را آموزش داد...
3- روش Coorporative Learning:
در این روش افراد به صورت گروهی و نوعی رقابت همراه با همکاری زبان را مطالعه می‌کنند. به طور مثال تکالیفی داده می‌شود و افراد به صورت گروهی روی تکالیف کار می‌کنند و سپس دور هم جمع می‌شوند و پاسخ‌ها را با هم مقایسه می‌کنند و به همین صورت کار ادامه پیدا می‌کند تا تمامی مباحث سیلابس پوشش داده شود.

از زمان هاي گذشته تا بحال  به آموزش مهارت هاي گفتاري و نوشتاري زبان هاي خارجه مي پردازند هرچند بسياري از متد هاي آموزشي از همان ابتدا اشتباه بودند اما با گذر زمان و درک عميق تر از مفاهيم آموزش زبان متد ها و روش هاي جديد تري براي آموزش زبان به کار گرفته شد.يکي از مؤسسات پر افتخار در کرج که زبان آموزان زيادي را در خود پرورش داده و با مهارت هاي بالا آموزش زبان در کرج و دستور زبان پرورش داده است مؤسسه زبان ملل مي باشد که سالهاي زيادي از تاسيس آن مي گذرد و با بهره گيري از اساتيد مجرب در زمينه ي مکالمه زبان در کرج و آموزش زبان در کرج خدمات درخوري را در آموزش زبان انگليسي، فرانسه، آلماني ارائه مي دهد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب