مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

زبان های خارجی در کرج

P2در دنیای امروز ارتباطات بین افراد گسترش یافته بگونه ای که علاوه بر ارتباطات حضوری افراد میتوانند از طریق اینترنت یا بسیاری روش های دیگر باهم در ارتباط باشند اما این ارتباط در گرو توانایی صحبت کردن یعنی داشتن یک زبان مشترک است.

برخی از متد تدریس زبان

1- روش Communicative Language Teaching یا CLT: (ویژه کلاس‌های خصوصی)
در این روش هدف از آموزش، استفاده‌ی زبان‌آموزان از زبان هدف در جامعه است. آن‌ها معمولاً پیش‌زمینه‌ای از زبان هدف دارند و حالا قصد دارند بهتر روی آن مسلط شوند. این روش روند مشخصی ندارد و هر بار یک موضوع خاص بهانه صحبت می‌شود. به طور مثال مدرس امروز بخشی از یک روزنامه را می‌خواند و سپس در مورد آن نکاتی را آموزش می‌دهد. (جملات مرتبط، گرامر مرتبط و...)
2- روش Content-base Instruction یا CBI: (ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها)
این روش همان زبان عمومی و زبان تخصصی است که در همه دانشگاه‌های دنیا موجود است. در مرحله اول (زبان عمومی که به آن در این کتاب Adjunct گفته می‌شود) یک سری گرامر و نکات ابتدایی که برای درک متون تخصصی لازم است تدریس می‌شود و همانطور که می‌دانید همه دانشجویان از هر رشته‌ای می‌توانند در آن دوره شرکت کنند اما در مرحله دوم (زبان تخصصی که اصطلاحاً به آن Shelter گفته می‌شود) محتوای دروس متناسب با رشته‌ی دانشجویان انتخاب می‌شود و افراد علاوه بر یادگیری زبان، یک محتوای مفید در مورد رشته خود را نیز شاهد هستند.
افراد زيادي معتقدند حجم  آموزش زبان خارجي که  در مدارس و دانشگاه تدريس ميشود,کافي نميباشد و افراد بايد به سمت آموزشگاه هاي زبان روي آورند.بسياري بر اين باورند که بايد از سنين خردسالي  به يادگيري زبان بپردازند.چرا که ضريب يادگيري کودکان در سنين پايين به روش درستي  که در آموزشگاه زبان  صورت ميگيرد,بيشتر ديده شده.
در اين  آموزشگاه با کمک اساتيد برجسته آموزش  به بهترين نحو ارائه گرديده است که مطالعه  و عمل نمودن دقيق به دستور العمل ها و رهنمودهاي آنها  مي تواند نقش مهمي را  در يادگيري زبان انگليسي ايفا نمايد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phoneشعبه یک : 34403993-34419014

Phoneشعبه دو : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه  یک : کرج، سه راه گوهردشت، جنب پل، نبش یاس 2 پلاک 1

Addressشعبه  دو  : کرج، سه راه گوهردشت، روبروی بانک پارسیان