مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین آموزشگاه مکالمه زبان در کرج

بهترین آموزشگاه مکالمه زبان در کرجدر آموزشگاه ملل ما براي يادگيري و آموزش بهتر,بهترين شيوه ها را براي آموزش انتخاب کرده ايم.بدين صورت که تمامي لغات د رکلاس  بارها تکرار مي شود وبين زبان آموزان مکالمه هاي طولاني صورت ميگيرد.

هم چنين تمريناتي براي تکرار و تمرين بيشتر زبان اموزان به عنوان فعاليت در منزل به آن ها داده مي شود.
در حالت کلي تمامي تلاش آموزشگاه بر اين است که زبان آموزان هم گرامر و هم مکالمه خود را در فضايي اموزشي وصميمي در کنار اساتيد برتر تقويت نمايند .

زبان ها بخصوص زبان انگلیسی زبان علوم مختلف مخصوصا فناوری های تراز بالایی مانند علوم ژنتیک، پزشکی و کامپیوتر می باشد. حـدود ۹۵% مقـالات علمی منتشر شده، به زبان انگلیسی هستند کـه تنها حدود ۵۰% از آنها مربوط بـه کشورهای انگلیسی‌زبان می باشند. تقریباً همه کنفرانسها ، همایش ها و مسابقات های بین‌المللی به زبان انگلیسی برگزار می‌شود. تحقیقات علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در دنیا  و امکان دسترسی و بهره گیری از آنها از طریق زبان انگلیسی فراهم می شود. زبان انگلیسی زمینه تحصیل، تحقیق ، ارتباط و مکاتبه با دانشمندان در سایر کشورها را فراهم می کند. به نظر می رسد یادگیری زبان انگلیسی گام مهمی در ارتقاء کیفیت زندگی می باشد.پس نتیجه می گیریم که یادگیری زبان ها مخصوصا زبان انگلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برخی از انواع متدهای تدریس زبان انگلیسی

در این روش، هدف اصلی از زبان‌آموزی، درک  درست خواندن و نوشتن به زبان هدف است و نه ارتباط کلامی با دیگران از طریق آن زبان. بنابراین هیچ تأکیدی روی تلفظ‌ها و Listening و Speaking نمی‌شود. دقیقاً شبیه آن چیزی که در مدارس راهنمایی و ابتدایی به دانش‌آموزانان های گذشته می‌آموختند.

در این روش، زبان‌آموز بیشتر با گرامر و لغت درگیر است و معمولاً همه را حفظ می‌کند.

این روش اولین روشی است که انسان‌ها برای یادگیری زبان به کار گرفته‌اند و تقریباً یک روشی است که باطل شده است.
۲- روش Direct Method یا DM:

این روش مانند روش قبل است  با این تفاوت که هیچ نوع ترجمه به زبان مادری وجود ندارد. زبان مادری و زبان هدف دو چیز کاملاً جدا از هم تصور می‌شوند و کاربر باید «مستقیماً» (Direct) با زبان هدف روبه‌رو شود. در کلاس‌ها هرگز صحبت به زبان مادری (فارسی)مجاز نیست و مدرس باید با Demonstrate کردن مفاهیم (به نمایش گذاشتن از طریق عکس و حرکات و نقشه و ...)، معنی کلمات را به زبان‌آموزان بفهماند. نباید برای آن‌ها چیزی را ترجمه کند.

این روش هم به خاطر تنوع کم و عدم استفاده از نکات روان‌شناسی، منسوخ به حساب می‌آید.در حالی که در بسیاری از کلاس ها از این روش استفاده می شده.
۳- روش Audio-Lingual Method یا ALM: (ویژه نوجوانان و جوانان)

این روش همان روشی است که این روزها در اکثر کلاس‌های زبان مؤسسات زبان استفاده می‌شود. ترکیبی از دو روش قبل، با این تفاوت که بحث روان‌شناسی نیز به آن اضافه شده و از حالت خشک بودن درآمده. در این روش مانند روش‌های قبل، لیستی از گرامر و لغات به زبان‌آموز داده نمی‌شود که آن‌ها را حفظ کند بلکه هر چه لازم است، از طریق دیالوگ‌هایی که با فرهنگ زبان هدف نیز متناسب است به او منتقل می‌شود. مثلاً یک دیالوگ در مورد احوال‌پرسی، یا خداحافظی و ...

هدف اصلی در این روش، برقراری ارتباط از طریق زبانِ هدف است. بنابراین واضح است که ترتیب یادگیری به این صورت است: ابتدا Listening، سپس Speaking، سپس Reading و نهایتاً Writing

در این حالت سعی می‌شود یک سری Pattern (الگو) برای هر نوع ارتباط معرفی شود و زبان‌آموزان یا حفظ کردن این الگوها و دیالوگ‌ها، و تعویض نقش‌ها و ... در آن، جملات مناسب برای هر موقعیت را تولید کنند.

این روش برای اکثر افراد از سنین نوجوانی به بالاتر مناسب است

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب