مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

زبان در کرج

Z2آموزش زبان هاي خارجي بخصوص زبان انگليسي که به عنوان زبان رسمي جهاني است بشدت در افراد احساس مي شود.چرا که بسياري از فعاليت هاي افراد در گروء يادگيري و تسلط بر زبان خارجي است.بسياري ازمقالات منتشر شده به زبان انگليسي هستند.


کلاس های آموزش زبان هاي خارجي در حال حاضر به شيوه هاي مختلفي انجام مي گيرد.بعضي کلاس ها به صورت فشرده و بعضي نيز به صورت عادي.
گاهي افراد با توجه به نياز خود و کمبود وقت از کلاس هاي فشرده استفاده مي نمايند.که اين کلاس ها به اين صورت است که در تعداد روزهاي کم اما ساعات طولاني برگزار مي شود.
درآموزشگاه ملل کلاس هايي هم براي افرادي قصد خروج از کشور را دارند و در سفارت امتحان دارند برگذار ميشود.

در آموزشگاه ملل ما براي يادگيري و آموزش بهتر,بهترين شيوه ها را براي آموزش انتخاب کرده ايم.بدين صورت که تمامي لغات د رکلاس  بارها تکرار مي شود وبين زبان آموزان مکالمه هاي طولاني صورت ميگيرد.
هم چنين تمريناتي براي تکرار و تمرين بيشتر زبان اموزان به عنوان فعاليت در منزل به آن ها داده مي شود.
در حالت کلي تمامي تلاش آموزشگاه بر اين است که زبان آموزان هم گرامر و هم مکالمه خود را در فضايي اموزشي وصميمي در کنار اساتيد برتر تقويت نمايند .

2 متد تدریس زبان انگلیسی

1- روش Silent Way یا SW: (ویژه افرادی که دوره‌های مکالمه را گذرانده‌اند و قصد تمرین بیشتر دارند)
این روش  بیشتر در کلاس‌های Discussion در مؤسسات زبان استفاده می شود. روش  ALMیک ایراد دارد و آن اینکه زبان‌آموز هر چند مکالمه ها را حفظ است و به اندازه کافی همه چیز را فهمیده اما همچنان در برقراری ارتباط ترس و شک دارد و اصطلاحاً خودش را دست کم می‌گیرد. بنابراین نیاز دارد در جلساتی قرار بگیرد که مجبور شود دانسته‌هایش را به کار گیرد و با دیگران ارتباط برقرار کند.
در روش SW، مدرس ساکت است درواقع ، «سکوت یک ابزار است». این زبان‌آموزان هستند که صحبت می‌کنند. آن‌ها باید یاد بگیرند که متکی به خودشان باشند و حتی اشتباهاتشان را خودشان با کمک هم حل کنند. مدرس تا جایی که بشود سکوت می‌کند. او فقط ممکن است بحث امروز را مشخص کند و از افراد بخواهد در موردش بحث کنند و هر کجا که لازم شد آن هم با اشاره به جدول فیلد اشکالات را رفع کند.
- 2روش Desuggestopedia ویژه کودکان و نوجوانان
این روش را شاید بشود بیشتر ویژه کودکان دانست. اصلاً یکی از ترفندها در این روش infantilization یا رفتار به روش کودکان است.
در این روش سعی می‌کنند از محیط آموزش برای آموزش نهایت استفاده را بکنند. مثلاً در کلاس، یک سری تصاویر کودکانه یا حروف الفبا و ... دیده می‌شود.

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب