مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین های آموزش زبان در کرج

بهترین های آموزش زبان در کرجآموزش زبان در کرج از جمله مهم ترین موارد کاربردی است که می توان به آن اشاره کرد.چرا که بسیاری از افراد در زمینه های کاری و برای رفع نیازهای خود در زمینه کار حتی در سنین بالا هم به این سمت می آیند.

آموزش زبان در سنین پایین به دلیل یادگیری سریع  کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.بسیاری از خانواده ها سعی دارند فرزندان خود را از همان کودکی وارد موسسات کنند و به طور مداوم این کلاس را پیگیری نمایند.
زبان های خارجی مخصوصا زبان انگلیسی در اکثر علوم هم چون پزشکی,نجوم,مهندسی و... استفاده می شوند.
امروزه در کشور ما که با بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا قرارداد های کاری دارند برای برقراری این ارتباط افراد باید از مکالمه قوی برخوردار باشند تا بتوانند مساعل را به راحتی و بدرستی مطرح نمایند.

در آموزشگاه ملل ما براي يادگيري و آموزش بهتر,بهترين شيوه ها را براي آموزش انتخاب کرده ايم.بدين صورت که تمامي لغات د رکلاس  بارها تکرار مي شود وبين زبان آموزان مکالمه هاي طولاني صورت ميگيرد.
هم چنين تمريناتي براي تکرار و تمرين بيشتر زبان اموزان به عنوان فعاليت در منزل به آن ها داده مي شود.
در حالت کلي تمامي تلاش آموزشگاه بر اين است که زبان آموزان هم گرامر و هم مکالمه خود را در فضايي اموزشي وصميمي در کنار اساتيد برتر تقويت نمايند .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب