امروز *ملل* فردا *جهان*. %%% کسی که دو زبان میداند،دو نفر است. **** زبان جدید=دنیای جدید. ### زبان جدید=زندگی نو. @@@ زبان مشترک سرمایه رشد است. $$$$ جشن پایان دوره زبان آموزان موسسات ملل29 آذر 96 بزودی شما هم مللی میشوید. *** کسانی که در انتظار زمان نشسته اند ، آنرا از دست خواهند داد. ++++ در باره درخت ، بر اساس میوه اش قضاوت کنید ، نه بر اساس برگهایش. ++++من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم:ومتوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . #### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون*** آدمها فقط در یک چیز مشترکند"متفاوت بودن" *** کسی که در آفتاب زحمت کشیده ، حق دارد در سایه استراحت کند. *** عامل کلیدی تمام موفقیت ها"عمل کردن است" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است...

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آموزش زبان خارجی در کرج

آموزش زبان خارجی در کرجآموزش زبان خارجی در همه دنیا از جمله ملزومات زندگی می باشد.چراکه افراد برای ارتباط با یکدیگر باید بتوانند به یک زبان تکلم کنندو منظورهم دیگر را متوجه شوند.

از زمان های ابتدای زندگی بشر تا به حال تمامی انسان ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر از زبان برای تکلم استفاده می کردند.با گذشت زمان و ایجاد زبان های مختلف انسان ها نیز برای رفع نیازهای خود باید با هم ارتباط برقرار می کردند برای برقراری این ارتباط باید افراد بتوانند باهم صحبت کنند پس نیاز به یک زبان مشترک دارند.یعنی باید به آموزش زبان های دیگر بپردازیم تا بتوانیم باهم مکالمه کنیم..امروزه این آموزش ها در آموزشگاه ها ی زبان انجام میگیرد.مامیتوانیم با مراجعه به بهترین آموزشگاه زبان این توانایی را کسب کنیم.درآموزشگاه ملل آموزش زبان های انگلیسی,آلمانی,فرانسه و... انجام  میگیرد که زبان آموزان میتوانند به آنها مراجعه کرده و به یادگیری بپردازند.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phoneشعبه یک : 34403993-34419014

Phoneشعبه دو : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه  یک : کرج، سه راه گوهردشت، جنب پل، نبش یاس 2 پلاک 1

Addressشعبه  دو  : کرج، سه راه گوهردشت، روبروی بانک پارسیان