مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

مکالمه زبان در آموزشگاه ملل کرج

مکالمه زبان در ارتباط افراد از کشورهای مختلف اهمیت ویژه ای دارد.چرا که وقتی افراد از کشورهای مختلف در تبادل کاری با یکدیگر باشند باید به یک زبان مشخص و مشترک صحبت کنند.

تسلط درست بر ادای واژگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مستلزم آموزش  درست می باشد.بیان درست وشیوای جملات و داشتن اعتماد به نفس در هنگام صحبت کردن از عوامل بسیارمهم میباشد.
افراد زیادی معتقدند حجم  آموزش زبان خارجی که  در مدارس و دانشگاه تدریس میشود,کافي نميباشد و افراد بايد به سمت آموزشگاه های زبان روي آورند.بسياري بر اين باورند که بايد از سنين خردسالي  به يادگيري زبان بپردازند.چرا که ضريب يادگيري کودکان در سنين پايين به روش درستی  که در آموزشگاه زبان  صورت ميگيرد,بيشتر ديده شده.
در اين  آموزشگاه با کمک اساتيد برجسته آموزش  به بهترين نحو ارائه گرديده است که مطالعه  و عمل نمودن دقيق به دستور العمل ها و رهنمودهاي آنها  مي تواند نقش مهمي را  در يادگيري زبان  ايفا نمايد.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب