مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین آموزش زبان در کرج

بهترین آموزش زبان در کرج

به آموزش زبان در ایران و در اقسا نقاط دنیا توجه بسیاری می شد.چرا که افراد به این طریق میتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.زبان انگلیسی به عنوان زبان بین الملل  و رسمی در تمامی دنیا  تعیین شده است علاوه بر اینکه زبان رسمی بسیاری از کشورهاست.

بهترین آموزش زبان در کرج

زبان نخست به نخستین زبانی گفته می‌شود که کودک سخن گفتن به آن را یاد می‌گیرد. زبان نخست افزون بر زبان بومی زبان اصلی، زبان مبدا، زبان مادری یا مجموعه اصطلاحات بومی زبان شخصی است که از زمان تولد آن را آموخته و به بهترین وجه صحبت می‌کند و اغلب معنایی برای همسانی جامعه شناسان زباناست. در بعضی از کشورها، اصطلاحات زبان بومی یا زبان مادری بیشتر به زبان قومی یک فرد اشاره می‌کند تا زبان اول او. برای مثال کسی که در کشور ما اذری زبان است به زبان مادری او ترکی گویند.در برابر، زبان دوم زبانی است که هر فردی متفاوت با زبان نخستش صحبت می‌کند.زبان انگلیسی یا هرزبان دیگری که افراد سعی بر اموزش ان دارند نیز از جمله این زبان هاست.

مکالمه زبان

مکالمه زبان دیگر علاوه بر زبان مادری از توانایی های است که یک فرد را می تواند به 2نفر تبدیل کند.افراد میتوانند این توانایی را از خردسالی در اموزشگاه های زبان تحت نظر اساتید برجسته کسب نمایند.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب