امروز *ملل* فردا *جهان*. %%% کسی که دو زبان میداند،دو نفر است. **** زبان جدید=دنیای جدید. ### زبان جدید=زندگی نو. @@@ زبان مشترک سرمایه رشد است. $$$$ جشن پایان دوره زبان آموزان موسسات ملل29 آذر 96 بزودی شما هم مللی میشوید. *** کسانی که در انتظار زمان نشسته اند ، آنرا از دست خواهند داد. ++++ در باره درخت ، بر اساس میوه اش قضاوت کنید ، نه بر اساس برگهایش. ++++من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم:ومتوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . #### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون*** آدمها فقط در یک چیز مشترکند"متفاوت بودن" *** کسی که در آفتاب زحمت کشیده ، حق دارد در سایه استراحت کند. *** عامل کلیدی تمام موفقیت ها"عمل کردن است" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است...

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین شیوه ها ی تدریس آموزشگاه زبان

 

بهترین شیوه ها ی تدریس آموزشگاه زبان

در آموزشگاه ملل تمام سعی کارد تدریس بر این است که جدید ترین متد های اموزش زبان  و مکالمه زبان را فراگرفته و به زبان اموزان اموزش دهند.در آموزشگاه ملل زبان اموزان به وسیله جدیدترین سی دی های آموزش زبان به یادگیری زبان میپردازند.

4

در آموزشگاه ملل ما برای یادگیری و آموزش بهتر,بهترین شیوه ها را برای آموزش انتخاب کرده ایم.بدین صورت که تمامی لغات د رکلاس  بارها تکرار می شود وبین زبان آموزان مکالمه های طولانی صورت میگیرد.

هم چنین تمریناتی برای تکرار و تمرین بیشتر زبان اموزان به عنوان فعالیت در منزل به آن ها داده می شود.

در حالت کلی تمامی تلاش آموزشگاه بر این است که زبان آموزان هم گرامر و هم خود را در فضایی اموزشی وصمیمی در کنار اساتید برتر تقویت نمایند .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phoneشعبه یک : 34403993-34419014

Phoneشعبه دو : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه  یک : کرج، سه راه گوهردشت، جنب پل، نبش یاس 2 پلاک 1

Addressشعبه  دو  : کرج، سه راه گوهردشت، روبروی بانک پارسیان