مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین روش مطالعه متون زبان انگلیسی

بهترین روش مطالعه متون زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ملل دارای بهترین اساتید در زمینه ی آموزش زبان در کرج می باشد که همواره مطابق با نیازهای زبان آموزان راهکارهایی نوین را ارائه می دهد.

در این مقاله چند نکته ی مهم برای مطالعه ی متون انگلیسی به زبان آموزان توصیه می شود :

  • هنگام برخورد با یک چیز جالب توجه (و نه واضح) توقف کنید : مثلا یک کلمه ی جدید ، نحوه ی کاربرد یک کلمه ، یک ساختار گرامری ،یک حرف اضافه،یک حرف تعریف ، ترتیب لغات و ... کمی وقت بگذارید و فکر کنید که چرا مثلا در یک جمله خاص از حرف اضافه ی at به جای on استفاده شده است و یا چرا از زمان حال کامل استفاده شده است در حالی که شما انتظار گذشته ی ساده را داشتید.

لینک های مرتبط: مکالمه زبان در کرج ، آموزشگاه زبان در کرج

  • اگر در جمله ای عبارت مفیدی وجود دارد،از خودتان بپرسید: آیا خودم می توانم یک عبارت مشابه بسازم؟ آیا می توانید مثلا حروف اضافه،حروف تعریف و زمان های صحیح را به کار ببرید؟ اگر مطمئن نیستید،سعی کنید یک عبارت مشابه را با صدای بلند و یا در ذهنتان بگویید. هدف این است که آن عبارت را در ذهنتان نگه دارید و حتی بتوانید به آسانی مکالمه کنید.
  • هر جا لازم است از دیکشنری استفاده کنید تا به تعریف کلمات و نیز به جملات نمونه ی بیشتری دست پیدا کنید.
  • جملات و عبارت های مفید و کاربردی را در دفتر یادداشت خود وارد کنید. بدین ترتیب اطمینان خواهید یافت که در آینده باز هم آن ها را مرور خواهید کرد.

اگر دوست ندارید هنگام خواندن توقف کنید(تا مثلا یک کلمه را در دیکشنری جستجو کنید)، می توانید زیر جملات جالب و مفید خط بکشید تا بعدا به آن ها رسیدگی کنید.
نکته ی مهم دیگری که باید به آن ها توجه کنید این است که شما مجبور نیستید که همیشه از استراتژی بالا استفاده کنید. خواندن به این روش نسبتا خسته کننده است،بنابراین اگر بعد از یک مطالعه طولانی خسته هستید،این روش را به کار نبرید.
همچنین برای هر جمله به یک اندازه وقت صرف نکنید. در بسیاری از جملات ، عبارت ها و ساختارهایی که برای جمله سازی شما مفید باشند وجود ندارند.
اگر می خواهید مهارت های خروجی (نوشتن و مکالمه)خود را افزایش دهید،باید به خودتان یاد بدهیدکه به کلمات گرامری توجه کنید.
لینک های مرتبط: زبان در کرج ، آموزش زبان در کرج

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب