مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

بهترین روش مطالعه متون زبان انگلیسی

بهترین روش مطالعه متون زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ملل دارای بهترین اساتید در زمینه ی آموزش زبان در کرج می باشد که همواره مطابق با نیازهای زبان آموزان راهکارهایی نوین را ارائه می دهد.

در این مقاله چند نکته ی مهم برای مطالعه ی متون انگلیسی به زبان آموزان توصیه می شود :

  • هنگام برخورد با یک چیز جالب توجه (و نه واضح) توقف کنید : مثلا یک کلمه ی جدید ، نحوه ی کاربرد یک کلمه ، یک ساختار گرامری ،یک حرف اضافه،یک حرف تعریف ، ترتیب لغات و ... کمی وقت بگذارید و فکر کنید که چرا مثلا در یک جمله خاص از حرف اضافه ی at به جای on استفاده شده است و یا چرا از زمان حال کامل استفاده شده است در حالی که شما انتظار گذشته ی ساده را داشتید.

لینک های مرتبط: مکالمه زبان در کرج ، آموزشگاه زبان در کرج

ادامه مطلب: بهترین روش مطالعه متون زبان انگلیسی

نکات کلیدی در مکالمه زبان

نکات کلیدی در مکالمه زبان

آموزشگاه زبان ملل در کرج ارائه دهنده راهکار هایی نوین جهت پیشرفت سریع زبان آموزان عزیز می باشد. 

برخی نکات کلیدی برای سرعت در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی که وجود دارند عبارت اند از :

  • استفاده زیاد از زبان انگلیسی کلید یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است. در این زمینه خلاق باشید و موقعیت های جدیدی برای خود ایجاد کنید.
  •  سعی کنید نقطه ضعف اصلی خود را بشناسید و آن را نابود کنید.
  • به انگلیسی فکر کنید. برای این منظور باید از طریق مطالعه پیوسته و هدف دار و جهت دار بدانید که انگلیسی زبان ها چگونه فکر می کنند. مثلا اگر بخواهید جمله ای را به انگلیسی بیان کنید می توانید مطالعه کنید و به رادیو گوش کنید تا سرعتتان در صحبت و مکالمه بالاتر رود.
  • مربی انتخاب کنید که به درستی کارش ایمان داشته باشید.

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان ملل برای پیشرفت زبان آموزان،راهکار هایی نوین ارائه می دهد.

یادگیری زبان انگلیسی دغدغه بسیاری از مردم می باشد. اگر شما هم مثل بسیاری از مردم، در یادگیری زبان انگلیسی احساس تنبلی می‌کنید با اینکه بارها تلاش کرده‌اید و موفق نبوده‌اید،مسلما با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ملل در کرج راه موفقیت را در پیش خواهید گرفت.

ادامه مطلب: انتخاب بهترین آموزشگاه زبان

مؤسسه زبان ملل،آموزشگاه زبان در کرج

مؤسسه زبان ملل،آموزشگاه زبان در کرج

بهترین روش یادگیری زبان ، با شرکت در کلاس‌های آموزشگاه زبان ملل در کرج:

وقتی صحبت از رفتن به کلاس و آموزشگاه زبان می‌شود معمولا با بی‌حوصلگی افراد مواجه هستیم . اما موسسه زبان ملل با پیروی از چند اقدام ساده با اهداف هر فرد، سعی بر آن داشته که علاقه‌ مندی افراد را با بهترین شیوه های آموزش زبان  به یادگیری زبان افزایش دهد و این روش را به بهترین راه یادگیری آن تبدیل کند. البته باید توجه داشت که تلاش و پیگیری هر فرد در یادگیری زبان مهم و موثر است.

امروزه زبان انگلیسی و تسلط کامل بر آن یکی از پیش شرط های موفقیت های تحصیلی و اجتماعی است. تاکنون نوشته های بسیاری در مورد اهمیت فراگیری زبان انگلیسی به قلم نگارش در آمده اند. یادگیری زبان انگلیسی قدم دوم است ! قدم اول در فراگیری زبان انگلیسی ، احساس نیاز و رشد علاقه به فراگیری زبان است . به جرات انتخاب می توان گفت تصمیم گیری در مورد چگونگی یادگیری زبان یکی از مهم ترین گام ها در فراگیری آن است. هر زبان آموزی در ابتدای راه خود با حجم عظیمی از تبلیغات آموزشگاه زبان مواجه می شود که هر یک مدعی کارآمدترین متدهای آموزشی و بهترین راه برای یادگیری زبان هستند. 

ادامه مطلب: مؤسسه زبان ملل،آموزشگاه زبان در کرج

یادگیری زبان در کمترین زمان

یادگیری زبان در کمترین زمان

به گفته بسياري از زبان شناسان، زبان يک مهارت است که براي يادگيري آن و همچنین آموزش زبان بايد تمرين زيادي کرد. از آن جا که فرآيند يادگيري زبان بسيار کند است، اين تمرين بايد متناوب ، مستمر و طولاني باشد در غير اين صورت اثر بخشي آن کم مي شود. در نتيجه به سراغ هر روش برای یادگیری زبان که مي رويد، اين نکته را در نظر بگيريد.

شما تعیین می‌کنید که مدت‌ زمان یادگیری زبان انگلیسی چقدر است:

بزرگ‌ترین عامل در سرعت یادگیری زبان انگلیسی خودتان هستید. به‌هرحال می‌شود که یک یا دو ماه با شدت بسیار زیادی زبان انگلیسی بخوانید و از آزمون آیلتس یا تافل سربلند بیرون بیایید. اما آیا هدف از یادگیری زبان انگلیسی تنها در موفقیت در امتحانات خلاصه می‌شود؟ هر چه زودتر یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید. زیرا هر چه زودتر این کار را شروع کنید زودتر به زبان انگلیسی مسلط می‌شوید.

ادامه مطلب: یادگیری زبان در کمترین زمان

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب