مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آیلتس

 

آيلتس چيست؟

   آيلتس آزموني بين المللي و مورد تائيد اكثر كشورها و دانشگاه هاي جهان ميباشد كه در دو شكل جنرال و آكادميك برگزار مي شود. آيلتس آكادميك عموما مناسب آن دسته از متقاضياني است كه به منظور ادامة تحصيل قصد خروج از كشور را دارند و در ساير موارد عموما آيلتس جنرال نياز ميباشد.

بخشهاي آزمون

    بطور كلي این آزمون از چهار بخش شنيداري، خواندن، نوشتن و مصاحبه تشكيل شده است كه سه آزمون اول در يك روز و در زمانی حدود٢ساعت و ۴۵دقيقه برگزار مي شود و بخش مصاحبه كه حدود١۵دقيقه طول ميكشد در روزي  جداگانه برگزار مي گردد.

دوره های آموزشي

     اين دوره در طول شش ترم برگزار مي شود که در طول ترم اول ودوم سطح زبان عمومي زبان آموزان در حد پيشرفته و در سطح امتحانات بين المللي تقويت شده و در طول ترم سوم وچهارم دانشجويان با دو مهارت اول آزمون IELTSآشنا مي شوند. در دوره پنجم دانشجویان با دو مهارت دوم آشنا می شوند و در دوره پایانی نحوه سریع و تکنیکی پاسخ به سوالات توضیح داده میشود. هر يك از دانشجويان بر مبناي نيازهاي خود مي توانند در كليه دوره ها و يا در زيرمجموعه هر يك از دوره ها به شكل تك مهارتي شركت نمايند.

آزمونهاي آزمايشي

    آزمونهاي آزمايشي IELTSیک مرتبه در هر ماه به طور منظم برگزار مي گردد كه اين آزمون ها در صبح روز آخرین جمعه  هر ماه خواهد بود. در تمامي جلسات هر دو آزمون جنرال و آكادميك برگزار خواهد شد. در صورت تمایل, جلسه رفع اشکال تخصصی بعد از آزمون تشکیل می شود.

دوره های آموزشي

Skills Workshop

   كارگاه هاي آموزشي تك مهارتي فشرده نيز به صورت مجزا برگزار مي شود كه اين كارگاه ها كاملا عملي و كاربردي بوده و مباحث تئوري در آنها به حداقل رسيده است. طول هر كارگاه ١٠ساعت آموزشي ميباشد كه در دو روز (پنج شنبه و جمعه) برگزار ميگردد.

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب