مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

آیلتس

 

آيلتس چيست؟

   آيلتس آزموني بين المللي و مورد تائيد اكثر كشورها و دانشگاه هاي جهان ميباشد كه در دو شكل جنرال و آكادميك برگزار مي شود. آيلتس آكادميك عموما مناسب آن دسته از متقاضياني است كه به منظور ادامة تحصيل قصد خروج از كشور را دارند و در ساير موارد عموما آيلتس جنرال نياز ميباشد.

بخشهاي آزمون

    بطور كلي این آزمون از چهار بخش شنيداري، خواندن، نوشتن و مصاحبه تشكيل شده است كه سه آزمون اول در يك روز و در زمانی حدود٢ساعت و ۴۵دقيقه برگزار مي شود و بخش مصاحبه كه حدود١۵دقيقه طول ميكشد در روزي  جداگانه برگزار مي گردد.

دوره های آموزشي

     اين دوره در طول شش ترم برگزار مي شود که در طول ترم اول ودوم سطح زبان عمومي زبان آموزان در حد پيشرفته و در سطح امتحانات بين المللي تقويت شده و در طول ترم سوم وچهارم دانشجويان با دو مهارت اول آزمون IELTSآشنا مي شوند. در دوره پنجم دانشجویان با دو مهارت دوم آشنا می شوند و در دوره پایانی نحوه سریع و تکنیکی پاسخ به سوالات توضیح داده میشود. هر يك از دانشجويان بر مبناي نيازهاي خود مي توانند در كليه دوره ها و يا در زيرمجموعه هر يك از دوره ها به شكل تك مهارتي شركت نمايند.

آزمونهاي آزمايشي

    آزمونهاي آزمايشي IELTSیک مرتبه در هر ماه به طور منظم برگزار مي گردد كه اين آزمون ها در صبح روز آخرین جمعه  هر ماه خواهد بود. در تمامي جلسات هر دو آزمون جنرال و آكادميك برگزار خواهد شد. در صورت تمایل, جلسه رفع اشکال تخصصی بعد از آزمون تشکیل می شود.

دوره های آموزشي

Skills Workshop

   كارگاه هاي آموزشي تك مهارتي فشرده نيز به صورت مجزا برگزار مي شود كه اين كارگاه ها كاملا عملي و كاربردي بوده و مباحث تئوري در آنها به حداقل رسيده است. طول هر كارگاه ١٠ساعت آموزشي ميباشد كه در دو روز (پنج شنبه و جمعه) برگزار ميگردد.

 

گروه سني بزرگسالان

  اين گروه از پايان دانشگاه شروع و محدوديت سني ندارد. اين گروه پس از موفقيت در دوره فوق مي توانند در سطح FCEثبت نام کنند و برای دوره IELTSآماده خواهند شد.

دوره جوانان

دوره های ویژه جوانان : استفاده از مجموعه کتاب های American English Fileشامل 5 سری کتاب.

مجموعه کتاب هایAmerican English File به علت دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد و تقویت چهار مهارت به کلیه زبان آموزان مشتاق توصیه می شود ، چرا که نویسندگان این مجموعه سعی بر فراهم آوردن بستری روان ، پویا ، قابل لمس ، کاملا علمی و هدفمند به شرح زیر نموده اند:

الف) کلمات ضروری و پرکاربرد را مشخص نموده اند ، در نتیجه زبان آموز نیاز به حفظ کلماتی که فقط یکبار شنیده شده و فراموش خواهند شد ندارد ، در ضمن در پایان کتاب بخشی به نامVocabulary Bank به صورت تصویری ، زبان آموزان را به یادگیری لغات مورد نیاز تشویق می نماید.

ب) بخشReading را با هدف به حداکثر رساندن خواندن موثر طراحی نموده اند ، بدین معنی که در این قسمت زبان آموز به طور کاملا هدفمند فقط به سوالات این بخش پاسخ می دهد و از مهارت خواندن نهایت استفاده را می برد. متن ها گزینه ای از اخبار ، روزنامه ها و وب سایت هایی هستند که به طور روزمره مورد استفاده هر فردی است.
پ) قسمتWriting را به گونه ای جالب برنامه ریزی کرده اند که زبان آموز از اصول نوشتن آگاه می گردد و گام به گام با این مهارت آشنا می شود. در این بخش در قالب مکاتبه های تجاری و شخصی ، گرامر و لغت تدریس شده در درس به کار برده می شود.

ت) در قسمتPronunciation به دغدغه اساسی هر زبان آموز که نحوه بیان حروف ، کلمات و جملات است پایان داده می شود و با نرم افزار مناسب ، با تکرار کلمات و جملات طرز بیان صحیح را فرا می گیرند.

ث) در قسمتListening به صورتی کاملا نوین ، با مکالمه ها و مطالب شیدنی با کیفیت بالا و به روز ، زبان آموز با فنون جواب دهی به این بخش آشنا شده و این مهارت تقویت می گردد.

ج) یکی دیگر از ویژگیهای این مجموعه ، فراهم آوردن شرایطی است که زبان آموزان به طور موثر در روند زبان آموزی خود نقش کلیدی ایفا کنند تا از استاد محوری پرهیز شود . بالطبع در چنین محیطی زبان آموز با رغبت بیشتری تمایل به صحبت ردن خواهد داشت و مهارتSpeaking به طور چشمگیری ارتقاء می یابد.آخرین و مهم ترین نکته در مورد مجموعه American English Fileاین است که سطح این کتاب ها منطبق با استاندارد بین المللیCommon European Framework :: CEF تدوین شده اند. در نتیجه هر زبان آموز پس از اتمام هر کتاب می تواند ادعا کند که مرحله ای را گذرانده و به مرحله ای بالاتر رسیده است.

دوره کودکان و نوجوانان

دوره ویژه کودکان (9-7 سال) :

استفاده از مجموعهکتابهایfirst friends   وشامل 2سری کتاب.

این مرکز با فراهم نمودن محیط آموزشی کاملا مفرح و استاندارد مختص کودکان عزیز و با بهـره گیری از جدیدترین کتب و متد آموزشی افتخار دارد در خدمت خانواده های گرامی که مایلند کودکانشان از ابتــدا روشهــای صـحیح و زود بازده زبان انگلیسی را بیاموزند باشد. پس از پایان این دوره ها ، کودکان عزیز وارد دوره های نوجوانان می شوند . لازم به ذکر است به جهت پیچیدگی و حساسیت دوره های ویژه خردسالان و کودکان همکاری آموزشی اولیاء محترم در جهت مشاوره آموزشی بخش مهمی از ایــن دوره هــای را تشکیـل می دهد

دوره ویژه نوجوانان (15-10 سال) : استفاده از مجموعه کتاب های Family and Friends  شامل 4 سری کتاب.

در این مقطع برخلاف دو مقطع پیشین علاوه بر تمرکز بر مهارت های Speakingو Listeningدو مهارت دیگر Readingو Writingنیز لحاظ می گردد. در این دوره زبان آموز می تواند با استفاده از گرامرهای ساده و لغات فراگرفته شده شروع به نوشتن متن ها کوتاه کرده و نیز قادر است متون پایه را روخوانی و درک کند. در پایان این دوره ها آزمون های کتبی استاندارد برگرفته شده از نمونه سوالات کمبریج به همراه آزمون شفاهی (oral)برگزار می گردد.

دوره خردسالان و کودکان

دوره ویژه خردسالان (7-5 سال) : استفاده از مجموعه کتاب های Tiny Talkشامل 6 سری کتاب.

Article1

هدف این دوره آشنا کردن زبان آموز با کلمات و عبارات ساده و کاربردی محاورات روزانه و ساختن پایه مکالمه به کمک تجهیزات کمک آموزشی ویژه درجهت ارتقاء سطح Speakingو Listeningبا جمعیت حداکثر 8زبان آموز می باشد.این دوره ها توسط اساتIMG 0150ید مجرب و آشنا با روانشناسی کودک به نحوه ای برگزار می شود که کودک به صورت ناخودآگاه به فراگیری می پردازد بنابراین کودک کاملا در امنیت روانی قرار می گیرد. لازم به ذکر است به جهت پیچیدگی و حساسیت دوره های ویژه خردسالان و کودکان همکاری آموزشی اولیاء محترم در جهت مشاوره آموزشی بخش مهمی از ایــن دوره هــا را تشکیـل می دهد. پس از پایان این دوره ها خردسالان عزیز وارد دوره های کودکان می شوند .

df;lgkj s;dflkgjd
   
   
   
   

 

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب