مؤسسه زبان های خارجی ملل *** با ملل در زمان سفر کنید ### کسی که دو زبان میداند، دو نفر است **** زبان جدید = دنیای جدید و زندگی نو ### کسانی که در انتظار زمان نشسته اند، آنرا از دست خواهند داد *** من بسیار به شانس و اقبال عقیده دارم و متوجه شده ام هر چه بیشتر تلاش کنم ، بیشتر شانس می آورم . ### موفقیت حاصل یک در صد استعداد و نود و نه درصد پشتکار است.توماس ادیسون *** آدم ها فقط در یک چیز مشترکند "متفاوت بودن" *** موفقیت مجموعه ای از تلاشهای کوچک روزانه است

شعبه 1: 34403993

شعبه 2: 34404521

FaEn

دوره فرانسه

دوره های زبان فرانسه :

 بصورت گروهی ، نیمه خصوصی ، خصوصی،  عادی و فشرده جهت آمادگی در مصاحبه كبك و آزمونهای :                                                                                         TEFQ – TEF – TCFQ - TCF                                                         

و آمادگی آزمون

بر گزار مي شود .                          DELF, DALF

متدهايي كه در این آموزشگاه تدریس مي شود شامل :

         Alter ego - Connection- Campus

کلاسهای وي‍‍‍‍‍‍‍ژه سوالات مصاحبه كبك

         Parole en libert, film, ecouter                                                                 

French Taxi(1)

Le neuvoux taxi

یكي از معتبرترین و جذاب ترین متد های آموزش زبان فرانسه، Le neuvoux taxi است كه براي گروه های سنين نوجوانان و بزرگسالان در نظر گرفته شده. این مجموعه در 3جلد به صورت بسيار اصولی طراحي و تنظيم شده است، به طوری كه هر جلد آن در برگيرنده ی يكي از سطوح بین المللی (A1/A2-B1/B2-C1/C2) آموزش زبان فرانسه می باشد. اين مجموعه همراه با سي دي صوتي و تصويري با كيفيت بسيار بالا، كه زبان فرانسه را گام به گام ازمبتدي تا پيشرفته به طور سريع و بسيار موثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد، ارائه می شود. آنچه اين روش آموزشی را از ديگر متدهاي آموزشي متمايز مي‌سازد، آن است كه به صورت ساده و روان و به طور همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه داردو زبان آموز علاوه برآنكه بعد از به پايان رساندن كتاب اول، به راحتي قادر به صحبت كردن است بلكه اين توانايي را نيز دارد تا نامه و يا متني را به زبان فرانسه بنويسد و يا متني نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمد و مكالمات روزمره فرانسویان را با لهجه اي كاملأ صحيح بكار برد. در اين متد، زبان آموزان هستند كه نقش اصلي را در كلاس ايفا مي كنند، و اكثر فعاليت‌هاي كلاسي، گروهي خواهد بود در نتيجه مكالمه ی زبان آموزان روز به روز تقويت مي‌شود. ناگفته نماند كه اين روش آموزشي براي زبان آموزاني كه قصد مهاجرت به كشورهاي فرانسه زبان را دارند، متدي بسيار مناسب خواهد بود.

هر  کتاب شامل 36 درس است که هر ترم شامل 6 درس می باشد و شامل 6 ترم می باشد .و در کل 24 ترم می باشد .

با توجه به تعداد زبان آموزان اگر تعداد زیر 3 نفر باشند  12 جلسه تشکیل می شود و بالای 3 نفر در 16 جلسه تشکیل می شود .

درکنارکتاب درسی،فیلم،شانسون)ترانه های فرانسوی( وکتابهایgrammaire en dialogue وvocabulaire en dialogue نیزبه صورت دسته بندی،مطابق باموضوع درس متداصلی کارمیشودوبه زبان آموزان این امکان رامیدهد تادایره لغتی ودانش گرامری خودراافزایش داده وآنهارادرمکالمات خوداستفاده کنند.

درپایان هرترم آزمون کتبی،شامل: مهارت شنیداری،نوشتاری،گرامرولغت برگزارمیگردد. ودرطول ترمهای مختلف آزمون شفاهی برای سنجش مهارت گفتاری به عمل می آید.

توجه : کتابهای expression  وcomprehension  را بچه ها معمولا قبل از آزمون های فرانسه می خوانند. پس اگر در سطح بالاتر از A1هستید می توانید خواندن این کتابها را شروع کنید . این کتابها در ترم های بالا بنا به تشخیص استاد در کلاس کار می شود .

 

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

Phone شماره تماس واحد خانم ها : 34403993-34419014

                 شماره تماس واحد آقایان : 34404521-34405021

Mobمدیریت:  09126609479

Addressشعبه خانم ها و آقایان : کرج، سه راه گوهردشت، نبش کوچه ده متری انقلاب